ТВДС5

Курсовий вечір братів 6 курсу

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 07681

07 березня у ТВДС продовжився сезон курсових вечорів. Цього разу для семінарійної спільноти виступав 6 курс із тематикою, присвяченою одному з найвидатніших українських митців слова ХІХ століття, Тарасу Шевченку.
Домінантою даного культурного заходу було висвітлення актуалізації соціальних проблем согодення, насамперед в Україні. Вечір складався із кількох частин, структура яких була наступна: сценка-мініатюра із репрезентацією проблематики, опісля слідувала декламація віршів та поем Тараса Григоровича, та, насамкінець, звучали співані версії творів письменника . Елементи творчості митця, виконувані братами на підтвердження соціальних проблем нашої епохи, висвітлиних в мініатюрах, свідчило про їх інкультуризацію та актуальність в проміжку часу майже двох століть. У своїй творчості Т.Шевченко порушував проблематику, притаманну для України того часу. Проте, аналізуючи його надбання, простежується чітка аналогія криз тогочасного суспільства із сучасністю. Це один із чинників, що робить особу письменника унікальною та надає йому виправданого статусу «пророка Української землі».
Насамкінець заходу пролунали особисті рефлексії старости 6-го курсу над творчістю та особою Тараса Григоровича. Підсумовуюче слово вечора було за митрополитом Кир Василієм(Семенюком), в якому він не тільки подякував братам за чудове висвітлення тематики, а й вкотре підкреслив важливість плекання української культури та ознайомлення із надбанням видатних людей нашої землі.

DSC 07671

DSC 07071DSC 07551

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.