Lofoos

Брати ТВДС на презентації книги "Лицарі духа"

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

  ikhk

   23 вересня у катедральному храмі Непорочного зачаття Присвятої Богородиці відбулася презентація книги «Лицарі духу», автором якої є капелан о. Михайло Забанджала.П‘ятеро наших братів скористали унікальною можливістю почерпнути неоціненний досвіт, який пережив автор та ласко поділився ним із авдиторією.

   З вступним словом звернувся до присутніх о-др Віталій Козак, який закликав слухачів пригадати, наскільки великою є праця священника, який разом із воїнами зносить трудності та важкі польові умови для того, щоб бути поруч. Показати на прикладі, що вони не самотні, про них пам‘ятають.
«Не забуваймо, хто ми є!!!» - пригадали інші доповідачі (о. М. Шевчишин та о. В. Футорський). З патріотичною нотою в голосі публіка почула з вуст отців, що від кожного з нас багато залежить.
   За словами автора, назва книжки передає незриму цінність тих справжність людей, які є лицарями своєї справи. Про те друга частина «духа», трактується, як благодать св. Духа. Не «духу»(загартованості), а чогось набагато глибшого, великої і нивидимлої сили.
   Щодо структури книги, як зазначив о. Михайло, архівні данні чітко свідчать про те, що капелани активно діяли в середині 18 ст., тому їхня фундаментальна праця - це ніщо інше, як вагомий доказ того, що нитка священичої діяльності тягнеться аж до наших часі.
   Щиро висловлюємо подяку за «цінну перлину» в історії нашої Церкви, що слугуватиме а подальшому пам‘яттю про справжніх Лицарів, які показали, що таке справжній дух.

index

inkjhj

ФОТО: Мар'ян Костюк

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.