ТВДС5

День духовної віднови в ТВДС

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

IMG 5704

«За всіх Ти молишся Благая,
За тих, хто прибігає з вірою»

   Такий епіграф використав у своїй останні науці о-др Михаїл Пастух та закликав усю нашу спільноту пригадати 2-денний шлях днів духовної віднови, який розпочався вчора, 20 вересня з благословення Митрополита Василія і щасливо добіг до кінця сьогодні в свято Різдва Пресвятої Богородиці.

   В розпорядку заходів, які наша братія змогла духовно пережити, були: всеночна, мовчанка, духовні науки та проповіді. В одній з наук - «Господь Ісус Христос - мій Господь», отець звернув нашу увагу на те, як дивний промисел Божий обрав просту, скромну, незайману дівицю Марію, щоб Та стала дверима нашого спасіння.

   Останньою ланкою у цьому ланцюжку духовних вправ була спільна проща наших семінаристів у с. Острів, де браття молилися вечірню та молебень до Богородиці. В останньому слові о. Михайло ще раз звернути увагу на особливу місію Марії, яка покірно і мужньо показала приклад справжньої, жертвенної любові.

   Дякуємо всі братам нашаї великої семінарійної родини, які в тиші та молитві вправлялися та вдосконалювалися у своєму духовному житті.

IMG 5573

IMG 5590

IMG 5610

IMG 5617

IMG 5711

ФОТО: Северин Магас

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.