ТВДС5

Брати-семінаристи та священики взяли участь в святкуваннях з нагоди створення 44-ої окремої галицької бригади

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

 photo 2018 09 12 16 50 08

 10 вересня, у військовій частині №3002 національної гвардії України відбулось святкування з нагоди 79-ї річниці з дня створення 44-ї окремої галицької бригади.
На святі були присутні: весь військовий управлінський склад частини, солдати строкової та контрактної служби, представники державної влади, різних організацій, дотичних до військової структури, військовий капелан та семінаристи Української Греко-Католицької Церкви в сумісництві з капеланом православної церкви.
   Розпочалось святкування з вступного слова командира частини та виголошенням державного гімну. Опісля до слова були запрошені представники державної влади та організацій, котрі співпрацюють з військовою частиною та надають їй матеріальну допомогу. Супроводжувалась ця частина святкування врученням відзнак, військових звань та подяк за професіоналізм в діяльності та зразкову військову службу. Також, представниками влади, була оголошена інформаційна ретроспектива стосовно подій довкола відновлення даної частини, довгий час занедбаної до 2014-го року. В тому часі спільними зусиллями представників державної влади, війсьвових структур та УГКЦ була доведена до стану повної дієздатності 44-а окрема галицька бригада. На святі, учасники даної акції, взаємно дякували однин одному за дії, проявлені стосоно допомоги в цьому руслі. Також подалися ініціативи на майбутнє стосовно покращення діяльності військової частини та її співпраці з дотичними до неї особами. З пастирським словом також виступили представники духовенства. Зі сторони УГКЦ, військовою частиною опікується капелан о. Микола Квич, який прочитав молитву на благословення та успішне продовження військової служби, разом з священиком-представником православної церкви. Опісля, брати-семінаристи заспівали стрілецьку пісню. На сам кінець святкування, представниками військової частини, всім присутнім було надано до уваги виступ з елементами прийомів рукопашного бою.
   По закінченні урочистої програми командир військової частини оголосив про закінчення святкування, яке увінчалося державним гімном та військовим маршем. Опісля, гості були запрошені на трапезу, яку поблагословили священнослужителі.

photo 2018 09 12 16 50 13

photo 2018 09 12 16 50 02

photo 2018 09 12 16 50 05

photo 2018 09 12 16 50 07

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.