Lofoos

Релігія, Церква, віруючі в добу суспільних викликів: історичний досвід та сучасні рецепції

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

vibeівr image

   В Тернопільському Національному Педагогічному Університеті ім. В. Гнатюка відбулась конференція на тему: "Релігія, Церква, віруючі в добу суспільних викликів: історичний досвід та сучасні рецепції". В якій взяли участь брати та викладачі Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого, студенти історичного факультету даного університету, а також Тарас Дзюбанський Директор Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» м. Львів.

   Конференція проводилась з нагоди 25-ліття заснування історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка і Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, а також на пошану пам’яті випускниці історичного факультету, кандидата філософських наук, релігієзнавця Наталії Гаврілової.

   Урочисте відкриття конференції розпочалося з привітального слова ініціатора проведення заходу професора Е. Бистрицької, вікарія Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, декана м. Тернополя о. д-ра В. Козака та декана історичного факультету В. Міська.

   На конференції розглядались питання діалогу, інформаційної війни, гендеру, корупції, біженців, морально-етичних цінностей і суспільних викликів, що викликали жваву дискусію між доповідачами та слухачами. Було визначено чинники, що впливають на формування релігійної свідомості, окреслено особливості рівня релігійності на різних вікових етапах життя людини та обговорено особливості функціонування різних молодіжних релігійних організацій.

   Загалом конференція проходила у дружній атмосфері інтелектуальної дискусії.

viber image

viber iівmage

viber iіваmage

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.