Тернопільський семінарист побував з духовною місією на Херсонщині

PLG_VOTE_USER_RATING

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

З благословення Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) та ректора Тернопільської духовної семінарії о. Івана Римара були проведені великодні місії на парафії УГКЦ святих мучеників Макавейських м. Берислав, Херсонської області.

GVWv2MB7JlE

Протягом останніх днів Страсного тижня і до Світлого понеділка брат-семінарист Андрій Волянюк допомагав отцеві Олександру Більському у різних парафіяльних потребах, церковних Богослужіннях, а також відвідинах хворих для уділення Святої Тайни Єлеопомазання та Євхаристії, освячення домів.

Отець Олександр уже більше п’яти років служить на півдні України, голосить Слово Господнє і трудиться на благо нашої церкви.

«Херсонщина – справді потребуюча активної місійної діяльності частина України. Тут є величезна кількість людей спраглих Божого слова та щирої християнської опіки, - розповідає семінарист Андрій Волянюк. - На даний момент громада не є великою, але з кожним роком, завдяки активній праці пароха потроху зростає. На даний момент гостро повстала потреба власного, повноцінного храму, якого зараз, нажаль, не має. Служіння відбувається в невеличкому вагончику, який вміщує всього лиш 20-25 людей. На даний час, власними силами та завдяки допомозі жертводавців все ж таки розпочато будову нового, просторого храму, що в майбутньому стане затишним куточком душевного відпочинку та ревної молитви і збиратиме довкола себе безліч дітей, дорослих та старших».

qgK7mk r3Dg4nyQNxrSqDcs oHqhWDbwz0RUueOAd4gДжерело: http://tze.org.ua/

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.