Lofoos

о. Пантелеймон Заяць: "Тільки Він - зразок для наслідування! Тільки Він - скеля і підтримка!"

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

   DSC 1013

Якщо вірити календарю, то сьогодні вівторок, а це означає, що в ТВДС це день конференції. Гостем, який відкрив цей місяць духовних наук є о. Пантелеймон Заяць - фаранцисканець, місіонер, який нещодавно приїхав з Святої Землі та поділився своїм досвідом, священика, паломника та очевидця.
Під час сьогоднішньої бесіди отець порушував дуже актуальні але по-своєму болючі теми, такі як: кризи віри, еміграції і взаєморозуміння між різними конфесіями та людяності загалом.
   Отець, з баратнім розумінням пояснив нюанси проживання та служіння в Ізраїлі. Велика українська діаспора потребу Доброї Новини, тому варто розуміти, що всі перешкоди і випробування, які виникають на шляху - це своєрідний гарт для того, щоб зростати, сказав о. Пантелеймон. Подібно і в нашому, семінарійному житті ми стикаємося з дилемою вибору, але це зовсім не проблемав, адже ми вибираємо Христа! Він - зразок для наслідування! Він - скеля і підтримка!

   Приємним здивуванням було також те, що наш промовець сміливо говорив про свою внутрішню кризу, яка виникає у кожного, але проявляється по-різному, тому як закликає цей Божий чоловік нам не слід боятися говорити з Богом, запитувати, інколи навіть вимагати пояснень, адже тільки тоді, коли ми шукатимемо обов‘язково знайдемо!

  Висловлюємо велику вдячність о. Пантелеймону за присвячений час та мудре слово. Просимо Бога всіх ласк для справжнього наслідування Христа на дорозі до спасіння.

DSC 1014

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.