Тернопільську семінарію відвідав о.Сергій Паламарчук

PLG_VOTE_USER_RATING

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

1DSC 0281

   6 грудня до ТВДС прибув о.Сергій Паламарчук, який служить у м. Лисичанську на парафії Покрови Пресвятої  Богородиці, щоб поділитися власним досвідом служіння на Сході України. Існує вона досить недавно, оскільки установчі збори щодо відкриття парафії відбулись щойно 3 серпня 2016 року. Зараз приміщення парафії є не надто велике, та найближчим часом планується розбудова цервки на іншій території у місті . На сьогоднішній час немає статистичного числа прихожан, проте в середньому нараховується близько двадцяти семи чоловік.

    Також отець заснував при парафії недільну школу, яку стабільно відвідують не менше десяти дітей. Серед прихожан нараховується також і молодь, проте переважно у віковій категорії до п’ятнадцяти років і деякі з них, доречі, є учасникми вищезгаданої недільної школи. Як засвідчив сам отець, ставлення до його особи та до Греко – Католицької церкви, взагалі, є прихильне та лояльне. Він запросив семінаристів на свято Миколая та засвідчив, що діти вже від цього часу на них чекають.

   Окрім Лисичанську, отець Сергій також є парахом парафії  Успіння Пресвятої Богородиці у м. Сєвєро – Донецьку , яка існує з 2012 року. Тут, натомість, ставлення до отця є неоднозначне, оскільки існує певний прошарок суспільства проросійських поглядів, котрі є у своєму ставленні є неприхильні.

   Отець також виконує обов’язки військового капелана, служачи Літургію для військових на блокпостах та відвідуючи їх зі сповіддю чи духовними розмовами.

   Близько місяця тому брати нашої семінарії, воднораз з отцем – парохом с. Буцнів о. Євгеном Кобильником, відвідали отця у Лисичанську, допомагаючи у пасторальній діяльності, а також допомагаючи провізією харчів для солдатів, які знаходяться на тих теренах. Так ось, як засвідчив сам отець, парафіяни часто згадують ці відвідини та щиро запрошують приїхати знову. 

   Отець Сергій наголосив на потребі священнослужителів на Сході України, оскільки є великі горизонти для парафіяльної діяльності.

1DSC 0276

1DSC 0280

Фото: Андрій Волянюк

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.